Statystyki, raporty i analiza

StatystykiPo każdej wykonanej kampanii mailingowej chciałbyś wiedzieć: czy się udała, do ilu adresatów dotarła, ilu na nią zareagowało, czy była efektywna? Na te pytania rzetelnie odpowiedzą Ci statystyki i raporty wygenerowane przez LucidMailer. Znajdziesz w nich zestawienia podsumowujące jak i szczegółowe informacje dotyczące każdej wysłanej wiadomości. Następnie za pomocą udostępnionych narzędzi będziesz mógł wyselekcjonować klientów do następnych bardziej sprofilowanych kampanii lub innych działań marketingowych.

Zestawienie

W ogólnym zestawieniu znajdziesz wykresy przedstawiające przebieg kampanii oraz jej dane liczbowe. Poza podstawowymi parametrami takimi jak ilość otworzonych czy odbitych maili znajdziesz tu również wyliczone wskaźniki typu Open Rate, oraz CTR (Click-Through Rate).

 

 
     
 

Współpraca z Google Analytics

Jeżeli Twoja strona docelowa jest podpięta do darmowego systemu statystyk Google Analytics, to również na tych statystykach zauważysz wpływ swoich kampanii zrealizowanych przy pomocy LucidMailer. Dowiesz się:

  • ile osób z mailingu weszło na stronę
  • jaki był ich średni czas spędzony na stronie
  • ile było faktycznie nowych odwiedzin
  • jaki uzyskałeś współczynnik odrzuceń i wiele innych
     

Profilowanie bazy

Po ukończeniu kampanii marketingowej za pomocą dostępnych narzędzi możemy przefiltrować listę odbiorców według dowolnej kombinacji kryteriów takich jak na przykład otworzenie, kliknięcie w konkretny link czy lokalizacja. Tak otrzymanych odbiorców możemy jednym przyciskiem oznaczyć zdefiniowaną przez nas etykietą.

 

 

RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com