[LucidCRM] Usprawnienie obsługi klienta i szybka edycja danych
5 lat, 9 miesięcy temu

Minionej nocy miała miejsce kolejna aktualizacja aplikacji z pakietu LucidOffice, której celem było usprawnienie funkcjonalności w obrębie obsługi klienta oraz poprawa szybkości edycji danych. Wprowadzono zmiany w zakresie działania i wyglądu karty kontrahenta, funkcjonalności list na stronach wyszukiwania kontrahentów, użytkowników i produktów, funkcjonalności pól wyboru kontrahentów oraz wyglądu list odbiorców kampanii mailingowych w aplikacji LucidMailer.

[LucidCRM] Webmail i dodatkowe kontakty
6 lat, 1 miesiąc temu

W nocy z 16 na 17 lutego została przeprowadzona długo oczekiwana aktualizacja, która objęła wszystkie aplikacje podstawowe LucidOffice jak i aplikacje dedykowane. Najwięcej zmian zobaczmy w aplikacji CRM, która została zintegrowana z pocztą elektroniczną poprzez wbudowany webmail. Możemy w nim dodać dowolną ilość własnych skrzynek pocztowych oraz współdzielić je pomiędzy użytkownikami, dzięki czemu wszyscy uprawnieni uzyskają dostęp do firmowej poczty. Korzysta on oczywiście z naszej bazy kontrahentów. Została ona wzbogacona o możliwość dodawania dodatkowych danych kontaktowych i osób. Dzięki temu uzyskaliśmy kompleksowe rozwiązanie do komunikacji z klientami. Oprócz tego został poprawiony wygląd aplikacji oraz wprowadziliśmy znaczną ilość poprawek i innych usprawnień.

Statystyki i śledzenie kampanii
6 lat, 5 miesięcy temu

Aplikacja LucidMailer została wzbogacona o nowe statystyki wysyłanych kampanii mailingowych. Rozszerzyliśmy integrację z Google Analytics, dzięki czemu możliwa jest dokładniejsza analiza aktywności na stronie docelowej klientów pochodzących z mailingu. Została również rozszerzona integracja z aplikacją LucidCRM poprzez nowe widoki oraz dodatkowe aktywności przyporządkowane kontrahentom na wybrane akcje użytkownika.

[LucidOffice] Chrome Web Store i import kontrahentów
6 lat, 5 miesięcy temu

Aplikacje LucidCRM oraz LucidMailer doczekały się możliwości instalacji poprzez Chrome Web Store. Dzięki temu można uzyskać szybki dostęp do obu programów już z poziomu listy szybkich aplikacji wyświetlanych na nowej karcie w przeglądarce Google Chrome. Kolejną nowością jest wprowadzenie kreatora importu bazy kontrahentów do wszystkich aplikacji

Sklep LucidOffice i nowy system rozliczeń
6 lat, 7 miesięcy temu

W miniony weekend uruchomiliśmy wewnętrzny sklep umożliwiający samodzielne zamawianie usług platformy LucidOffice, opłacenie ich przez internet oraz automatyczną aktywację.  Tym samym zmienił się system rozliczeń za usługi na pre-paid (przedpłacone). Aby ułatwić to przejście wszystkim naszym klientom dodaliśmy 1000 promocyjnych wiadomości do wysłania przez system mailingowy, a za konta CRM za miesiąc sierpień zostały wystawione faktury jak dotychczas.

Zostały również wprowadzone atrakcyjne rabaty i oferty promocyjne.

Nowa obsługa kontrahentów
6 lat, 9 miesięcy temu

Aplikacja LucidMailer otrzymała obiecaną aktualizację optymalizującą i ujednolicającą obsługę kontrahentów z aplikacją LucidCRM. Poprawiono również wygląd i wprowadzono usprawnienia funkcjonalności. Oprócz tego został wprowadzony mechanizm SSO (Single Sign-On), czyli jednorazowego logowania umożliwiającego dostęp do wszystkich aplikacji LucidOffice.

Statystyki kliknięć oraz analiza odbić
7 lat, 2 dni temu

W systemie mailingowym rozbudowane zostały statystyki skuteczności kampanii. Z jednej strony dodaliśmy informacje o odbitych (niedostarczonych) wiadomościach, a z drugiej o uzyskanych kliknięciach w zawarte w mailach linki. Dzięki temu możliwa jest prawidłowa ocena skuteczności kampanii.

Start systemu LucidMailer
7 lat, 1 miesiąc temu

W ostatnich dniach uruchomiliśmy kolejną usługę z serii Lucid Office: Lucid Mailer. Jest to aplikacja internetowa pomagająca w tworzeniu, wysyłaniu i monitorowaniu kampanii e-mail marketingowych.

Póki co system jest jeszcze w stadium BETA, gdyż brakuje jeszcze paru opcji analitycznych, ale najważniejsze opcje już są. W związku z tym korzystanie z systemu jest na razie bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wstępne informacje o korzystaniu z systemu są już dostępne w systemie pomocy: Tworzenie nowej kampanii

1
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com