Baza adresowa

Baza adresowa to jeden z najważniejszych Baza adresowaelementów LucidMailer jak i pozostałych aplikacji LucidOffice. To w tym miejscu zbierane są wszystkie informacje. Korzystając z niej masz możliwość wysłania kampanii do kontrahentów czy też analizować efektywność kampanii swoich współpracowników. Daje Ci możliwość tworzenia list adresowych i przypisywania etykiet, które  pomogą  Ci posegregować klientów na grupy wg kryteriów ważnych dla działalności Twojej firmy.

Kontrahenci

W tym miejscu znajdziesz całą listę i wszystkie dane swoich kontrahentów. Przejrzysta tabela, czytelne narzędzia sortujące i filtrujące pozwolą na szybkie wyszukanie potrzebnych danych. W zakładce wybranego klienta znajdziesz informacje o wszelkiej aktywności firmy wobec niego. W polu edycji możesz dokonać wszelkich zmian danych jak i też przypisać mu określone przez Ciebie etykiety. W przypadku kiedy masz współpracowników możesz przypisać im obsługę danego kontrahenta.

  Kontrahent
     

Lista adresowa

 

Listy adresowe

Masz zamiar stworzyć newsletter, aby wysyłać informacje do zainteresowanych lub podobną funkcję? Listy adresowe pomogą Ci w tym. Znajdziesz tu narzędzia do umieszczenia na swojej stronie odpowiedniego formularza. Wszystkie zgłoszenia zostaną automatycznie dodane do Twojej bazy i oznaczone odpowiednią etykietą. Oprócz tego Twoi odbiorcy będą mogli samodzielnie wybrać do których z Twoich list mailingowych chcą być zapisani. W ten prosty sposób otrzymasz sprofilowaną bazę adresową.

     

Etykiety

Chcesz szybko wysłać korespondencję do określonej grupy kontrahentów – to ta funkcja jest idealna do tego. W tym miejscu samodzielnie utworzysz etykiety, które potem przypiszesz klientom w swojej bazie danych. Każdy z nich może mieć ich maksymalnie osiem. Jesteś więc w stanie wyróżnić kontrahenta wg własnych kryteriów. Daje to ogromne możliwości i dużą elastyczność w zarządzaniu bazą danych kontrahentów jak i też profilowaniu samych kampanii mailingowych.

 

Etykiety

     
 

Import kontaktów

Dzięki funkcji import i eksport możliwe jest automatyczne dodawanie danych z plików CSV zawierających informacje kontaktowe (nazwiska, numery telefonów, adresy mailowe itp.) bezpośrednio do LucidMailer celem stworzenia nowych kart kontrahentów. W ten sposób możesz zaimportować bazę kontaktów z klientów pocztowych takich jak Outlook czy Thunderbird. Przy imporcie możliwy jest wybór kodowania, selekcja pól oraz równorzędne przydzielanie klientom etykiet, a więc dynamiczne przypisywanie im wybranych cech.

RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com