Tworzenie kampanii

W jednym czytelnym panelu znajdziesz edytor tworzenia kampanii i kreator wiadomości e-mail. To wygodne i przejrzyste rozwiązanie da Ci możliwość stworzenia całej wysyłki mailingowej od podstaw. Dodatkowo możesz przejrzeć i skontrolować przeprowadzone już kampanie. Znajdziesz tu listę kampanii oczekujących na realizację, aktualnie wysyłanych oraz już zakończonych. Nie musisz przeskakiwać od narzędzia do narzędzia oszczędzając cenny czas.

 

Kampanie mailingowe

Zaraz po zalogowaniu ujrzysz podstawową zakładkę aplikacji: Kampanie mailingowe. Znajdziesz w niej listę wszystkich kampanii wraz z ogólnymi informacjami oraz  osiągniętymi wynikami dla przeprowadzonych wysyłek. Listę możesz dowolnie sortować i filtrować łącznie z wyborem użytkownika, który dane kampanie utworzył.

Narzędzie to pozwoli Ci kontrolować całą politykę firmy w działaniach marketingowych e-mail, zwiększając ich efektywność.

  Kampanie mailingowe
     

Edytor wiadomości

 

Edytor wiadomości

W edytorze wiadomości e-mail możesz zdefiniować zarówno treść HTML jak i zwykły tekst. Kod HTML możesz opracować w edytorze WYSIWYG nie wymagającym specjalistycznej wiedzy, lub wprowadzić gotowy do systemu.

Funkcje dodatkowe umożliwiają wzbogacenie treści o ważne elementy składowe wiadomości marketingowej takie jak: pola opisowe, link aktywacyjny i wypisujący, czy też wstawienie obrazka.

     

Lista odbiorców

Przed wysłaniem wiadomości należy wybrać odbiorców kampanii. Możesz to zrobić za pomocą zwykłego zaznaczania i przeciągania myszką, przefiltrować listę według dowolnych parametrów lub też określając zestaw etykiet. Wszystkie te funkcje pozwolą Ci szybko i sprawnie wybrać odbiorców tworzonej kampanii.

 

Lista odbiorców

     
 

Szablony

Jeśli chcesz szybko tworzyć wiadomości do wysyłki  skorzystaj z gotowych szablonów lub przygotuj własny. Dostosuj go do swoich potrzeb za pomocą takich samych funkcji jak przy kreatorze wiadomości e-mail. Dzięki temu kolejne kampanie utworzysz szybko i sprawnie, a wszystkie Twoje maile będą trzymały określony przez Ciebie standard i styl.

RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com